Kalendarz powiatu

Nadchodzących wydarzeń: 6
«Lipiec 2019 »
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Do wakacji pozostało

2019-06-20 07:00:00

Reklama

Sonda

Czy odwiert geotermalny na Błoniach wpłynie na stan Niebieskich Źródeł

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Newsletter

Jeżeli chcą Państwo otrzymywać najnowsze informacje prosto na swoją skrzynkę, prosimy podać swój adres e-mail.

Dzień Kobiet dla Pań z Wiaderna [galeria]

Dzień Kobiet to święto, które obchodzone jest we wsi Wiaderno w sposób szczególny. Jest wyrazem wdzięczności i  pamięci o kobietach, które w znakomity sposób łączą wychowanie dzieci, prowadzenie gospodarstwa domowego z aktywnym życiem zawodowym.

Inicjatorką tegorocznego kobiecego świętowania była radna Marzena Plich we współpracy z sołtysem wsi oraz radę sołecką. Uroczystość odbyła się w  piątek, 8 marca. Na spotkaniu gościliśmy wice wójta Sławomira Bernackiego, przewodniczącą Kół Gospodyń Wiejskich Danutę Pelkę , prezesa OSP Zbigniewa Fabjańskiego oraz sołtysa Stanisława Bojanowskiego . Uroczystość rozpoczęło wystąpienie radnej Plich, która złożyła wszystkim Paniom serdeczne życzenia.

Na program artystyczny z okazji Dnia Kobiet złożył się skecz przygotowany przez młodzież, którą koordynowała bibliotekarka Marzena Balcerczyk. Miłym akcentem był poczęstunek przygotowany przez panie z KGW. Każda z Pań otrzymała również słodki podarunek oraz tulipany.

Pragniemy skierować wyrazy uznania dla Organizatorów, a Wam drogie Panie – jeszcze raz życzymy dużo, dużo zdrowia, miłości, radości na każdy dzień. Dziękujemy za to, że czynicie ten świat piękniejszym i lepszym.

« Powrót

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2FB Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook