Powrót do listy1,6 tony karmy dla tomaszowskiego schroniska

Brytyjski Producent karmy dla zwierząt firma Butcher’s przekazała podopiecznym tomaszowskiego schroniska 1,6 tony suchej karmy. Tomaszowianie wyróżnili się nie pierwszy raz wielkim gestem zabiegania o los podopiecznych schroniska.

Chcielibyśmy mieć magiczną moc i sprawić, by wszystkim bezdomnym zwierzętom żyło się lepiej. By każde patrzące zza schroniskowych krat oczy, mogły w końcu wpatrywać się w swojego własnego człowieka. Naprawdę byśmy chcieli. Ale magicznej mocy nie mamy, więc wybraliśmy inną drogę – mówi Wioletta Jóźwik, tomaszowianka która zabiegała o wysokiej jakości karmę marki Butcher’s dla tomaszowskiego schroniska.

Cieszy fakt, że są w mieście ludzie, którym zależy na tym, by skrzywdzonym przez ludzi czworonogom, często też chorym i zaniedbanym, nie dokładać problemów.

Przekazana przez firmę Butchers karma warta 8500 zł w okresie Świątecznym, to oczywiście tylko jedna z wielu dostaw w tym roku.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook