Powrót do listyBaseny w wakacje. Kiedy i jak czynne w naszym mieście.

Przez całe wakacje czynny będzie odkryty basen w Ośrodku Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych. Będzie funkcjonował od poniedziałku do piątku od 10 do 17 oraz w słoneczne weekendy. Baseny kryte będą miały przerwy technologiczne.

Godzinne wejście na basen kosztuje 4 zł, każda następna godzina 2 zł. Całodniowe wejście to koszt rzędu 15 zł. Z Kartą Dużej Rodziny można otrzymać zniżkę do 50%.

Natomiast od 10  do 28 lipca basen Zespołu Szkół nr 4 będzie zamknięty z powodu przerwy technologicznej. Otwarta w tym czasie będzie pływalnia Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 2 (SP nr 12).

 

Pływalnia Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 (SP 12) zamknięta będzie w dniach 31 lipiec do 20 sierpień, w tym czasie oprócz 15 sierpnia czynny będzie basen przy ZS nr 4.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook