Powrót do listyBieg Rekreacyjny z Wandą Panfil podczas II Ogólnopolskich Regat nad Zalewem Sulejowskim

Podczas II Ogólnopolskich Regat nad Zalewem Sulejowskim pod patronatem Starosty Tomaszowskiego odbył się Bieg Rekreacyjny z Wandą Panfil w 100-Lecie Odzyskania Niepodległości. Bieg był jedną z imprez towarzysząca Ogólnopolskim Regatom.

Bieg był podzielony. Trasa biegów towarzyszących dla dzieci odbywała się w następujących dystansach i kategoriach wiekowych: 4-6lat (200m), 7-9lat (400m), 10-16 (600m). Dorośli mieli do przebiegnięcia dystans około 5 km. Organizatorem biegu było Stowarzyszenie Poświętne Nakręcona Gmina.

Najmłodszy zawodnik Filip Stępień z numerem 106 otrzymał puchar.

W biegu na 100m: I miejsce zajęła Julia Błaszczyk , drugi był Nikodem Menke, a na III miejsce dobiegł Jerzy Jasutowicz .
W biegu na 400m:
I miejsce Filip Słowicki, II miejsce Amelia Kozarek, III miejsce Jan Szczuchniol
W biegu na 600m
: I miejsce Filip Kawasin, II miejsce Jakub Zając, III miejsce Maria Czapnik

W biegu głównym kobiet I miejsce zajęła Wanda Panfil, wśród mężczyzn Krystian Urbaszek, II miejsce należało do Agnieszki Ulaszewskiej i Roberta Antoszewicza zaś III do Marty Sil i Macieja Stępnia.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook