Powrót do listyBilet powrotny do biblioteki

Miesięcznik nauczycieli i bibliotekarzy ,,Biblioteka w Szkole” jest pomysłodawcą akcji: ,,Bilet powrotny do biblioteki”. Oddział dla Dzieci i Młodzieży Miejskiej Biblioteki Publicznej zaprasza uczniów klas 1-3, którzy po dłuższej przerwie wrócili do szkół, do wzięcia udziału w czytelniczym przedsięwzięciu. Akcja jest formą zabawy. Zachęcamy rodziców do odwiedzania wraz z pociechami książnicy przy pl. Kościuszki 18. 

W ramach akcji przekażemy dzieciom z klas I-III „bilety powrotne do biblioteki”. Podczas każdej wizyty w bibliotece, uczeń może poprosić o książkę z danej kategorii (np. lektura, książka o zwierzętach, o świecie, detektywistyczna, o przyjaźni itp.) Po oddaniu każdej pozycji, bibliotekarz ostempluje odpowiednią ikonkę na bilecie. Po oznakowaniu całego biletu, dziecko otrzyma dyplom i drobny upominek.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook