Powrót do listyBohaterON Szkoła Podstawowa w Glinniku włączyła HISTORIĘ! 43 kartki trafią do Powstańców

Po raz drugi Szkoła Podstawowa w Glinniku przystąpiła do ogólnopolskiej kampanii BohatrON – włącz historię!

To projekt mający na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego. Ma on edukować społeczeństwo – pokazywać zwłaszcza młodym ludziom nie tylko tło historyczne wydarzenia z 1944r., ale także emocje Powstańców.

W szkole w Glinniku uczniowie klas II -VIII samodzielnie rysowali kartki do Powstańców Warszawskich, składali im życzenia. Podkreślali, że pamiętają Ich wysiłek, heroizm, poświęcenie, aby oni dziś mogli żyć w wolnej i niepodległej Polsce. Dziękowali Bohaterom Powstania 1944 za to, że mogą chodzić do szkoły i robić zwykłe rzeczy, nie
martwiąc się o nic.

Do fundacji SENSORIA i ROSA wysłano ze szkoły 43 najpiękniejsze kartki, mając nadzieję, że przyniosą one radość Powstańcom.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook