Powrót do listyCzerniewice. Wakacje w GOK

W pierwszych tygodniach lipca w gminnym ośrodku kultury w Czerniewicach odbył się cykl warsztatów dla dzieci. Tematem pierwszego spotkania była sól, z której, wykonaliśmy masę solną a następnie przy pomocy kredy tablicowej nadaliśmy soli kolory i wypełnialiśmy kształty kolorowanek.Kolejne spotkanie to praca z wykorzystaniem makaronu. Przy użyciu płatów lasagne i kredek świecowych zrobiliśmy lampiony a z dużych makaronowych muszli myszki i rybki. Wakacje to radosny czas, jazda na rowerze, kąpiele w wodnych akwenach, co niesie za sobą ryzyko. Dlatego też podczas kolejnych warsztatów dzieciaki spotkały się z funkcjonariuszami Policji i strażakami OSP, poznały specyfikę pracy, zasady bezpieczeństwa. Na koniec wykonaliśmy bransoletki z koralików. W czwartek 6 lipca bawiliśmy się w grupach wykorzystując stare gazety, jako materiał do sporządzenia obrazów 3D, które przedstawiały wakacyjne miejsca. Ostatnie zajęcia to malowanie kredą, gra w klasy i kapsle, kalambury i kiełbaska z grilla przygotowana przez zaprzyjaźnionego druha strażaka 🙂 Na koniec spotkania wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy poświadczające udział w cyklu warsztatów przeprowadzonych w ośrodku kultury.
Podsumowując wakacje w GOK-u bardzo dziękuje za zainteresowanie, które przełożyło się na liczbę uczestników nawet 19 osób podczas jednego spotkania. Dziękuje funkcjonariuszom posterunku Policji w Czerniewicach i druhom z OSP Czerniewice. GOK zachęcam do śledzenia profilu na fb. Wszystkim dzieciakom życzy bezpiecznych i słonecznych wakacji.

Źródło: czerniewice.pl

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook