Powrót do listySpektakl profilaktyczny „Droga do nikąd”

Spektakl „DROGA DO NIKĄD” to spektakl na podstawie książki „MY, DZIECI Z DWORCA ZOO”. Jest to bardzo  mocny i chwilami ostry spektakl profilaktyczny mówiący o uzależnieniu nastolatków od narkotyków i alkoholu. Spektakl pokazuje jak od eksperymentowania z miękkimi narkotykami przechodzi się do twardszych, jak łatwo jest ugrzęznąć w nałogu i jak trudno z niego się wyrwać. Do czego zdolni są młodzi  ludzie uzależnieni od narkotyków, aby zdobyć pieniądze na „działkę”. Jest to kolejne przedstawienie Młodzieżowego Teatru do Spraw Ciężkich, który na co dzień współpracuje ze Stowarzyszeniami Abstynenckimi Azyl i Ala. Grupa Teatralna działa ponad dziesięć lat i ma na swoim koncie kilkanaście spektakli profilaktycznych, wielokrotnie  nagradzanych. Opiekunami grupy są Janusz Dziubałtowski i Ewa Pelka.
„DROGA DO NIKĄD”. Scenariusz i reżyseria: Janusz Dziubałtowski, spoty i muzyka: Janusz Marek Jakubowski, światło i dźwięk: Dominik Czwartek.
Spektakl odbędzie się w O.K TKACZ, 3 marca o godzinie 18.00. Spektaklowi towarzyszyć będzie wystawa prac Wiesława Fiszbacha, tomaszowianina mieszkającego w Berlinie.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook