Powrót do listyDzień Otwarty w Poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej

W sobotę, 13 października, w Poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej Szpitala w Tomaszowie Mazowieckim zorganizowany został Dzień Otwarty.
To była już kolejna – skierowana do pacjentów akcja – działającej od marca 2017 roku poradni POZ. Cykliczność takich wydarzeń jest odpowiedzią na potrzeby i prośby mieszkańców, którzy chcieli dowiedzieć się jak funkcjonuje Poradnia POZ oraz jacy lekarze i pielęgniarki są na co dzień do dyspozycji pacjentów.
Dzień Otwarty był również okazją aby skorzystać z bogatej oferty bezpłatnych porad, konsultacji i badań diagnostycznych. Zainteresowanie przerosło oczekiwania organizatorów. Z konsultacji kardiologicznych, pediatrycznych, diabetologicznych i porad dietetycznych skorzystało ponad 50 osób. Przeprowadzono blisko 200 badań, w tym badania USG i EKG, badania spirometryczne, badania poziomu cholesterolu i cukru, badania wzroku. W organizację akcji zaangażowali się partnerzy wydarzenia – POLPHARMA i POLFA TARCHOMIN oraz Salon Optyczny „Doktor Marchewka” – którzy udostępnili sprzęt diagnostyczny i materiały edukacyjne dla pacjentów.
W trakcie całego wydarzenia odbywały się również pokazy zasad udzielania pierwszej pomocy, prowadzone przez doświadczonych ratowników medycznych. Zorganizowany w sobotę Dzień Otwarty pokazał, jak ważna dla mieszkańców jest podejmowana przez Szpital i Władze Powiatu inicjatywa ciągłego podnoszenia dostępności i jakości usług medycznych dla mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego i całego powiatu tomaszowskiego.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook