Powrót do listyEmocje zaklęte w betonie. Webinar z udziałem ekspertów Ceramiki Paradyż

Już 22 września odbędzie się inspirujące, pełne emocji spotkanie online z ekspertami Ceramiki Paradyż, którzy podzielą się swoją wiedzą o najnowszych trendach wnętrzarskich w kontekście powstania setu Home of Concrete, a także zwrócą uwagę na najistotniejsze kwestie dotyczące produktów wykorzystywanych w pracy przez architektów i projektantów wnętrz.

Profesjonaliści dla profesjonalistów

Jakie elementy wpływają na całokształt strategii produktowej? Jak zderzyć ze sobą twarde dane wynikające z analizy potrzeb rynkowych z aktualnymi trendami w projektowaniu wnętrz? Czego potrzeba, by zainspirować się pięknem? Na te i wiele innych pytań odpowiedzą cenieni przez branżę eksperci Ceramiki Paradyż: Michał Drożdż, dyrektor generalny ds. Designu i strategii marketingowej, Aldona Chudzicka, dyrektor Działu Rozwoju Produktu i Anna Koszowska–Król, zastępca dyrektora ds. Zarządzania Kategoriami Produktów. Webinar Emocje zaklęte w betonie”, który rozpocznie się 22 września o godzinie 11.00, to niepowtarzalna okazja, by wspólnie posłuchać, a następnie przedyskutować w gronie profesjonalistów najważniejsze zagadnienia związane z produktem jak i jego wykorzystaniem w aranżacji wnętrz​​​​​​​.

 

Home of Concrete – nowe oblicze betonu

Tytuł webinaru – „Emocje zaklęte w betonie” jest nieprzypadkowy. Od wielu sezonów beton cieszy się ogromnym zainteresowaniem profesjonalistów. Dzięki Ceramice Paradyż możemy odkryć jego zupełnie nową odsłonę. Najnowszy set kolekcji polskiego producenta Home of Concrete to sześć wyjątkowych kolekcji: Moondust, Sunnydust, Silkdust, Granddust, Industrialdust i Desertdust. Płytki zostały stworzone w oparciu o nowatorskie podejście do grafiki cementowej – concrete mix oraz zastosowanie specjalnych technologii zdobniczych. Ich nowoczesne cementowe wzornictwo
i kolory w autentyczny sposób wpisują się w światowe trendy dając efekt, który zachwyci niejednego wielbiciela industrialnych przestrzeni.

Zdjęcie główne: eksperci Ceramiki Paradyż

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook