Powrót do listyGarażówka w Ino – wyprzedaż garażowa w Inowłodzu

Nie tylko mieszkańcy Inowłodza i (Zakościela) są zaproszeni na Garażówkę! Poświętne, Spała, Teofilów, Tomaszów, Królowa Wola i wiele innych zacnych miejsc – zapraszamy Was Mieszkańcy! Jako wystawcy i jako kupujący!

Już w niedzielę, 13 września od godz. 12.00 w Inowłodzu odbędzie się pierwsza wyprzedaż garażowa pod nazwą Garażówka w Ino zorganizowana przez Inowłódz – moje miejsce na ziemiWypożyczalnia kajaków pAGAj.

Regulamin wydarzenia

Ogólne:
1. Wyprzedaż Garażowa, zwana dalej „Garażówką w Ino” jest inicjatywą społeczną zrzeszającą lokalnych mieszkańców i wspierającą aktywne spędzanie czasu poza domem, z dala od technologii, komputerów i telewizorów.
2. Garażówka nie jest imprezą komercyjną, a opłaty dla sprzedających i dobrowolne bilety wstępu dla kupujących są przeznaczone w całości na opłacenie kosztów organizacji i sprzątania przed i po imprezie.
3. Teren, na którym odbywa się Garażówka jest własnością prywatną i jest on udostępniony nieodpłatnie na czas trwania Garażówki, każdy uczestnik Garażówki ponosi indywidualną odpowiedzialność za ewentualne szkody, których dokona.
Sprzedający:
1. Sprzedającym może być każda osoba pełnoletnia lub niepełnoletnia pod opieką osoby dorosłej. Szczególnie zapraszamy całe rodziny z dziećmi. Najlepiej się zgłosić i zarejestrować jak najwcześniej, bo ilość miejsc jest ograniczona (po zapłaceniu „placowego” 10zł).
2. Sprzedający sami przygotowują swoje przedmioty do sprzedaży, pobierają pieniądze od kupujących i wydają towar. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za sprzedawane towary, ich jakość oraz stan.
3. Zabrania się sprzedaży wszelkich produktów wymagających koncesji, leków, alkoholu, papierosów i innych używek, a także nadpoczętych produktów spożywczych i kosmetyków lub środków czystości.
4. Zabrania się sprzedaży komercyjnej i hurtowej.
5. Osoby, które nie dostosują się do zakazów będą proszone o opuszczenie wyprzedaży.
6. Sprzedający zachęcani są do zaopatrzenia się w składane, przenośne stoliki do rozłożenia swoich produktów lub do wykorzystania do tego celu koców, plandek, itp.
7. Ustalanie cen jest wyłączną decyzją sprzedającego jednak organizatorzy zachęcają do duuuuużej elastyczności.
8. Sprzedający będą mieli możliwość przywiezienia rzeczy tylko w dzień wyprzedaży, od godziny 11:00
9. Po zakończeniu wyprzedaży każdy sprzedający jest proszony o dokładne posprzątanie swojego stanowiska. Śmieci prosimy zabrać ze sobą.
10. Opłata dla sprzedającego to 10zł za towar mieszczący się w samochodzie i 20zł w przypadku przywiezienia rzeczy w vanie (np. wliczając meble), opłata jest grzecznościowa i idzie w całości na promocję wydarzenia.
11. Preferowany sposób wystawienia rzeczy to stoliki, plandeki, koce. Istnieje możliwość ustawienia się autem, w zależności od ilości zgłoszeń. Ustalane indywidualnie.
12. By wystawić towar należy zgłosić się poprzez adres e-mail: garazowkawino@gmail.com lub poprzez Fb.
Kupujący:
1. Kupującym może zostać każdy odwiedzający wyprzedaż garażową i posiadający gotówkę.
2. Kupujący ustala warunki sprzedaży, cenę i informacje o produkcie bezpośrednio ze sprzedającym i organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne nieścisłości.
3. Kupujący musi zabrać swoje nabyte dobra ze sobą
 
Wydarzenie oznaczone na fb
https://www.facebook.com/events/1191522077870532

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook