Powrót do listyGłosujemy na Jakuba – tomaszowianin w konkursie #talentobranie

Tomaszowianin Jakub Lewandowski bierze udział w konkursie wokalnym pod nazwą #talentobranie organizowanym przez wytwórnie ID Records w współpracy z radio Eska.  Prosić naszych czytelników o wsparcie. Jest jednym ze 100 uczestników. Konkurs jest przeprowadzany w chwili obecnej internetowo w oparciu o platformę Facebook. Obecnie od 18 kwietnia przez 30 dni odbywa się głosowanie w grupie zamkniętej społeczność ID Records ( link :https://www.facebook.com/groups/jupiterki/?ref=share)
Konkurs podzielony jest na etapy i głosy można oddawać w każdym z etapów które będą aktualizowane codziennie.
Każdego dnia 10 osób z najmniejszą ilością głosów odpada a na ich miejsce są wstawiane osoby z rezerwy.
Do drugiego etapu konkursu dostanie się tylko pierwsze 50 osób z największą ilością głosów.
Głosowanie prowadzone jest poprzez ankietę w Grupie Społeczność ID Records. Ankieta ta jest aktualizowana codziennie. Obecnie do godziny 20:00 trwa etap 1 głosowania i w kolejnych dniach będą następne etapy.
Prosimy o wsparcie.
Niżej link do profilu w konkursie:
https://talentobranie.pl/talent/jakub-lewandowski/
Zapraszam również na Facebook gdzie publikuje nagrania z domu:
https://m.facebook.com/jakub.lewandowski.5209?ref=bookmarks
Jakub zapraszam również do wysłuchania coveru
” Zacznij od Bacha” – Zbigniew Wodecki :
https://youtu.be/FZcZ_NdU7NU

 

Jakub o sobie:

Nazywam się Jakub Lewandowski i mam 20 lat. Od najmłodszych lat jestem związany z muzyką. Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki. Prowadzę swój kanał na YouTube oraz stronę na facebooku wiec zapraszam do odwiedzin. Mój początek drogi z muzyką zaczął się w szkole podstawowej kiedy zacząłem uczęszczać na lekcje wokalne. Ukończyłem również społeczne ognisko muzyczne i dwie klasy w Państwowej szkole muzycznej grając na fortepianie oraz flecie poprzecznym. Następnie uczęszczałem na prywatne lekcję gry na keyboardzie. W dalszej części mojej przygody z muzyką chodziłem na prywatne lekcje z emisji głosu. Obecnie uczę się i rozwijam w domu. Byłem uczestnikiem XXI edycji konkursu ” Rozśpiewany Wawer” w 2017 roku. Biorę również udział w konkursach powiatowych i regionalnych. Jestem członkiem chóru szkolnego ZSP nr. 1. Jak już pisałem muzyka jest całym moim życiem i chcę kontynuować tę przygodę. Jestem na tyle zdeterminowany by podjąć wyzwania oraz biorę udziały w różnych konkursach wokalnych ponieważ jest to dla mnie wielka szansa na rozwój i spełnienie marzeń. Pozdrawiam, Jakub Lewandowski

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook