Powrót do listyGrand Prix w tenisie stołowym w MCK Za Pilicą − podsumowanie rozgrywek

Zbigniew Goździk, Dariusz Będzyński i Paweł Burchard zostali najlepszymi zawodnikami rozgrywek Grand Prix w Tenisie Stołowym o Puchar Firmy Dalmet w sezonie 2021/2022. Podsumowanie zmagań miało miejsce 4 kwietnia w Miejskim Centrum Kultury Za Pilicą, gdzie rozgrywano wszystkie turnieje.

Do rywalizacji przystąpiło 18 zawodników, którzy wzięli udział w 12 turniejach. Rozgrywki stały na bardzo wysokim poziomie sportowym, a walka o zwycięstwo toczyła się do ostatniej piłki. Ostatecznie na najwyższym stopniu podium stanął Zbigniew Goździk. Na drugim miejscu uplasował się Dariusz Będzyński, a trzecim zawodnikiem turniejowych zawodów został Paweł Burchard. Kolejne miejsca zajęli: Michał Pietrzyk, Bogdan Frankiewicz, Maciej Centka, Sławomir Odrowski, Grzegorz Czechowicz. Gratulujemy!

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook