Powrót do listyHALOWE ZAWODY TOWARZYSKIE W POWOŻENIU

POWOŻENIOWY PUCHAR STADA OGIERÓW W BOGUSŁAWICACH I STAJNI QANDO W JEŻOWIE 2021/2022

III Eliminacja 05-06.02.2022r. Stajnia Qando w Jeżowie

Organizatorami przedsięwzięcia są Stado Ogierów w Bogusławicach, Stajnia Qando w Jeżowie oraz 

Stowarzyszenie Napoleońska Zagroda.

Na całość zmagań składają się cztery eliminację, które wyłonią grono finalistów. Zawody są sprawdzianem umiejętności jeźdźców z całej Polski, a także stanowią doskonałą okazję do wzajemnej wymiany doświadczeń. W rozgrywanych eliminacjach przewidujemy start około 40 zaprzęgów, które zostaną oceniane przez sędziów, a zwycięzcy z każdej kategorii zostaną nagrodzeni. I Eliminacja w Stado Ogierów w Bogusławicach już za Nami. Kolejne zawody odbędą się w terminach:

 

IV Eliminacja 12-13.03.2022r. Stado Ogierów w Bogusławicach (Finał Zawodów)

Każda rozgrywana eliminacja odbywa się w weekend (sobota i niedziela).

Przedsięwzięcie jest adresowane zarówno do osób zawodowo zajmujących się jeździectwem, a także lokalnej społeczności, miłośników koni oraz amatorów jeździectwa. Jednym z podstawowych celów zawodów jest propagowania jeździectwa jako formy spędzania wolnego czasu oraz aktywności fizycznej. 

Honorowy Patronat nad Halowym Pucharem Powożeniowym Stada Ogierów w Bogusławicach i Stajni Qando w Jeżowie objął Starosta Powiatu Piotrkowskiego Piotr Wojtysiak oraz Burmistrz Miasta Wolbórz Andrzej Jaros. 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook