Powrót do listyIza pisze do Michaliny

Wakacyjna Łódź, to bogactwo spektakli teatralnych przygotowanych przez róże sceny i wystawiane w różnych miejscach, również w parkach i na ulicy. W lipcu i sierpniu trwać będzie 19. Przegląd Małych Form Teatralnych. Wśród spektakli znalazły się „Listy do Michaliny”, Teatru Scena Poczekania. To ciepła i wzruszająca, nie pozbawiona elementów komizmu opowieść o dojrzałej kobiecie, która wierząc w swój temperament i umiejętność docierania do serc i umysłów innych ludzi, postanawia pomagać im w rozwiązywaniu trudnych sytuacji życiowych, prowadząc tzw. „coaching rozwodowy”. Czy bohaterka monodramu rzeczywiście potrafi pomóc innym i sobie? Na to pytanie odpowiedzi udzieli tomaszowianka, aktorka Teatru Jaracza, Izabela Noszczyk.

Zapraszamy do łódzkiego Domu Literatury na spektakl w wykonaniu Izy. Tym bardziej, że przegląd ma formułę konkursu i przy okazji mile spędzonego popołudnia można kibicować Izie.

Bilety na spektakl dostępne online: http://domliteratury.bilety.interticket.pl/, a także w Domu Literatury, od poniedziałku do piątku w godz. 10-18.

26.07. (śr.) godz.19 Teatr Scena Poczekalnia (Łódź)
Paweł Kamza ,,Listy do Michaliny”
Reżyseria: Paweł Kamza
Scenografia: Sebastian Nowicki
Muzyka: Damian Neogenn Linder

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook