Powrót do listyJesienna zbiórka odpadów wielkogabarytowych

Zbliża się październikowy termin zbiórki odpadów wielkogabarytowych.  „Wystawki” odbędą się od 11 do 22 października. Odpady wielkogabarytowe m.in. stare i niepotrzebne meble (np. wersalki, segmenty, krzesła, wersalki, sofy, kanapy, fotele), dywany, karnisze odbierane będą z miejsc gromadzenia odpadów w zabudowie wielorodzinnej, natomiast na terenie zabudowy jednorodzinnej odpady należy zgromadzić w miejscu przed bramą wjazdową, tak aby nie utrudniały korzystania z nieruchomości oraz nie stanowiły zagrożenia dla pojazdów oraz dla pieszych.

Harmonogram zbiórki odpadów wielkogabarytowych dostępny jest na http://www.tomaszow-maz.pl/aktualnosci/zbiorka-odpadow-wielkogabarytowych-/ oraz w linku poniżej:

ZBIÓRKA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH ODBĘDZIE SIĘ

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook