Powrót do listyJoker czeka właśnie na Ciebie!

JOKER to przepiękny psiak nieco w typie owczarka. Trafił do tomaszowskiego schroniska z ulicy, zatem nie znamy jego przeszłości. Od początku dał się poznać jako bardzo proludzki i kontaktowy psiak.
To jeszcze młodziak, pełen energii i chęci do życia. Ogromną radość sprawia mu jakakolwiek forma aktywności – spacer, bieganie po wybiegu czy wspólne zabawy.
W stosunku do ludzi, nawet tych nowo poznanych, Joker jest ogromnie otwarty, prezentuje się od najwspanialszej strony. Dogaduje się z innymi psiakami i akceptuje także dzieci.
Joker to idealny towarzysz dla osoby aktywnej. Sądzimy, że bardzo dobrze odnajdzie się zarówno w mieszkaniu, jak i w domu z ogrodem.
Czasem jest tak, że to właśnie schronisko staje się wybawieniem, ale czy do końca?
W tym wypadku jest męczarnią… Joker kompletnie nie może się odnaleźć, jest bardzo smutny, wręcz zrozpaczony. Brakuje mu ludzkiej uwagi i ruchu.

Wolontariusze ze stowarzyszenia TROPIMY DOM proszą o pilną pomoc dla swojego podopiecznego!
Szukają dla tego młodego, urokliwego pięknisia odpowiedzialnego, cierpliwego domu na resztę życia!

Joker jest zaszczepiony i zaczipowany, przed adopcją czeka go kastracja.

Kontakt:
Dagmara 600-344-365
Klaudia 793-990-900

 
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook