Powrót do listyKolizja z udziałem nietrzeźwego kierującego

6 stycznia 2020 roku o godzinie 15:20 dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał informację o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na ul. Zgorzelickiej, w rejonie skrzyżowania z ulicą Górną. Z relacji zgłaszającego, który był także świadkiem zdarzenia wynikało, że nietrzeźwy kierujący samochodem marki merecedes uderzył w dwa zaparkowane przy drodze pojazdy.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze zastali zarówno zgłaszającego jak i sprawcę kolizji. Z relacji 34-letniego mężczyzny, który był świadkiem zdarzenia wynikało, że jechał za mercedesem, którego tor jazdy wzbudzał podejrzenie co do stanu trzeźwości kierowcy.  Zgłaszający przez dłuższy czas poruszał się za tym pojazdem. W pewnym momencie mercedes skręcił z ulicy Farbiarskiej w  ulicę Zgorzelicką. Znajdując się na łuku drogi, uderzył w samochód marki audi i mercedes zaparkowane przy ulicy. Sprawcą tego zdarzenia okazał się 27-letni mężczyzna, który nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.  Mundurowi przeprowadzili badanie stanu jego trzeźwości, ustalając że miał prawie 3 promile alkoholu. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Za spowodowanie kolizji drogowej oraz brak uprawnień do kierowania pojazdami mężczyzna został ukarany mandatami karnymi. Teraz odpowie za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości, za co grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook