Powrót do listyKonsultacje projektu programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na 2022 rok

Do 15 listopada trwają konsultacje społeczne do projektu uchwały Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego w sprawie przyjęcia programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2022. Celem konsultacji jest zgłaszania uwag i opinii przez organizacje pozarządowe i podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego do projektu Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2022.

Przedstawiony projekt programu jest wersją roboczą, w toku konsultacji będzie on ulegał zmianom, dotyczy to w szczególności zadań priorytetowych. Termin konsultacji – 15 listopada 2021 r.

Formularz konsultacji znajduje się:

• na stronie internetowej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim www.tomaszow-maz.pl, w zakładce: „Organizacje pozarządowe” – Współpraca pozafinansowa – Programy i sprawozdania,

• w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce „Konsultacje społeczne”,

• w Wydziale Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia, ul. POW 10/16, budynek C, parter, pokój nr 2.

Uwagi i opinie można zgłaszać:

• drogą korespondencyjną (liczy się data wpływu do Urzędu Miasta) na adres:

Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Wydział Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia

ul. POW 10/16

97-200 Tomaszów Mazowiecki

• drogą elektroniczną na adres: wsp@tomaszow-maz.pl;

• osobiście do Wydziału Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia (adres wskazany powyżej) od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30.

Uwagi i opinie z datą wpływu po 15 listopada 2021 r. nie będą rozpatrywane.

 

Pliki do pobrania

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook