Powrót do listyKuna reżyseruje w „Polonii”

Iza Kuna to bez wątpienia obecnie najsławniejsza tomaszowska aktorka. Iza, zawsze podkreśla, że jest tomaszowianką i wciąż wraca do swojego rodzinnego miasta. Choć ono niewiele mam jej dziś do zaoferowania.
Iza Kuna aktorka, wciąż odnajduje się w nowych artystycznych rolach. Poznaliśmy ją jako autorkę powieści pt. „Klara”. Za chwilę będziemy mogli zobaczyć spektakl, który Iza Kuna wyreżyseruje. Jej reżyserski debiut odbywa się nie byle gdzie, bo na deskach teatru „Polonia” Krystyny Jandy.
„Zabawa”, to współczesna historia, której autorem jest Marek Modzelewski, scenarzysta, dramaturg i… lekarz medycyny, a prywatnie życiowy partner Izy Kuny. Premierę spektaklu zaplanowano na 23 września.
Mamy nadzieję, że wielu tomaszowian, wielbicieli aktorki – Kuny, wybierze się do „Polonii”, by poznać umiejętności reżyserki – Kuny.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook