Powrót do listyLechia złota i srebrna w siatkówce plażowej młodzików!

W minioną niedzielę (16 czerwca) w Sulejowie odbyły się Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w siatkówce plażowej w kategorii Młodzik. Pod mocno grzejącym słońcem, na gorącym piasku rywalizowało 7 par. Obok dwóch drużyn Lechii Tomaszów Maz. wystartowały także pary KS Wifama Łódź oraz MG 13 Łódź. Turniej rozgrywany był systemem brazylijskim (do dwóch wygranych setów, do 15 punktów).

Przez cały turniej dominowały oba zespoły naszego klubu! Obie pary wygrały wszystkie swoje mecze, by ostatecznie spotkać się w finale. W walce o złoto zwyciężyła dwójka Marcel Hendzelewski i Dawid Suski (KS Lechia I) pokonując 2:0 parę Kacper Socha i Jakub Sygitowicz (KS Lechia II). Oba zespoły do turnieju przygotowywał trener Bartłomiej Rebzda. Opiekunem zawodów był Rafał Hendzelewski.

Drużyny, które zajęły miejsce 1-4 awansowały do 1/2 Finału Mistrzostw Polski w Siatkówce plażowej. Turniej ten odbędzie się 22-23 czerwca w Ropczycach.

Wszystkim zawodnikom oraz trenerom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Źródło: KS Lechia

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook