Powrót do listyMali piraci opanowali Zalew Sulejowski podczas II Ogólnopolskich Regat „Żagle Wolności”

2 czerwca, podczas trwania II Ogólnopolskich Regat pod patronatem Starosty Tomaszowskiego na Zalewie Sulejowskim,  dzieci zostały zaproszone do pirackiej krainy Portu Jachtowego „Maruś” w Smardzewicach, w którym z „Piwnicą Kreatywności” w iście pirackim klimacie i przy muzyce żeglarskiej wszyscy milusińscy zamienili się  w Piratów z Nibylandii. Tego dnia, każdy mały pirat w wieku od 3 do 13 lat, mógł wziąć udział w konkursie na najciekawsze przebranie pirackie.

Kilka statków pirackich przybiło do portu a mali piraci uzbrojeni w miecze i dobry humor, pod przewodnictwem największej piratki Moniki Szulczyk z Piwnicy Kreatywności, stawili się do konkursu.

Członkowie jury mieli trudne zadanie wyłowić najpiękniejszą/ najpiękniejszego pirata. Zwycięstwo przypadło najmłodszej, dwuletniej piratce, która do portu „Maruś” zakotwiczyła swój piraci statek wraz ze swoim starszym bratem.

I miejsce: zdobyła Pola Klimek (2 lata) i jej brat Mikołaj Klimek (7 lat)
II miejsce: zajeła Adrianna Chojczak (10 lat)
III miejsce: Jakub Sobczyk (5 lat).

Tego dnia żaden pirat, który opuścił port jachtowy nad Zalewem Sulejowskim, nie odpłynął pustą łodzią. Jak przystało na prawdziwych piratów opuszczali port niosąc skrzynie pełne skarbów.

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook