Powrót do listyMarzysz o pracy w policji? Dziś doborowy czwartek w tomaszowskiej komendzie!

Myśleliście kiedykolwiek o służbie w Policji, ale niewiele o niej nie wiecie? Zastanawiacie się co należy zrobić żeby służyć w tej formacji, albo czy nadajecie się do tego, żeby swoje życie związać z służbą mundurową? Teraz wszyscy zainteresowani służbą w naszych szeregach mogą przyjść do nas w każdy czwartek miesiąca i dowiedzieć się wszystkiego na temat pracy i procesu doboru do Policji. Uwaga ! DYŻURY BĘDĄ ODBYWAĆ BĘDĄ SIĘ W KAŻDY CZWARTEK w godz. 14:00 – 16:00 w Komendzie Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Wandy Panfil 44. Swoje spotkanie umów wcześniej telefonicznie dzwoniąc pod numerem 47 846 22 55. Z

Podczas doborowego dyżuru można uzyskać szczegółowe informacje na temat doboru do służby w policji. Wszystkie osoby zainteresowane pracą w naszych szeregach mogą zapoznać się z procedurą rekrutacji, a także przyjrzeć poszczególnym jej etapom. Osoby zainteresowane uzyskają wiedzę jaki jest zakres działania i pracy poszczególnych pionów w naszej formacji. Istnieje możliwość złożenia w trakcie spotkania dokumentów niezbędnych do rozpoczęcia rekrutacji. Udzielimy niezbędnej pomocy w ich wypełnieniu.

Zainteresowani spotkaniami mogą zgłosić się do dowolnej jednostki policji w województwie łódzkim w każdy pierwszy czwartek miesiąca.

Pod poniższym linkiem kryteria jakie obowiązują podczas przyjęcia do służby w Policji, oraz na czym polegają poszczególne etapy rekrutacji:

http://lodzka.policja.gov.pl/el6/sluzb/dobor-do-sluzby-w-polic/rekrutacja/811,Rekrutacja.html

Z uwagi na panujące obostrzenia epidemiologiczne i obowiązek zachowania reżimu sanitarnego, wobec występujących zakażeń wirusem SARS-CoV-2 wymienione spotkania umawiane są indywidualnie i należy je poprzedzić wcześniejszym kontaktem telefonicznym. Tel. kontaktowy 47 846 22 55

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook