Powrót do listyMechanik sprząta świat

Jak co roku w okolicach 18-go września uczniowie klas pierwszych ZSP nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim wzięli udział w akcji „Sprzątanie Świata”. Uzbrojeni w rękawiczki i worki na odpady udali się pieszo na ulice: Luboszewską, Wysoką i Piaskową. Idąc wzdłuż poboczy oraz brzegiem lasu zbierali różnego rodzaju śmieci, począwszy od papierów i butelek, a skończywszy na oponach samochodowych oraz wszystko, co pomysłowi „spacerowicze” potrafią zostawić w lesie. Napełnione worki zostały ustawione przy jezdni do zbiórki przez służby komunalne. Pogoda dopisała i humory również. Uczniowie są dumni, że „kawałek świata” jest już posprzątany.

W akcji udział wzięły klasy: 1Mtw, 1E, 1IH, 1Met, 1I oraz wychowawcy tych klas: W. Galicki, T. Patyna, M. Śmigiel, A. Bogdańska, R. Andryszkiewicz oraz opiekunowie I. Poganowska, K. Krawczyk i J. Galiasz
Dziękujemy!… młodzieży, wychowawcom i opiekunom za wkład i zaangażowanie.​

 
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook