Powrót do listyMłodziczki Pilicy z medalami na Mistrzostwach Polski w kręglarstwie

Mistrzostwa Polski Młodzików w kręglarstwie klasycznym odbyły się 4-6 września na kręgielni w Sierakowie. KS Pilicę reprezentowało 5 młodziczek i 2 młodzików.   

Kornelia Kujda i Aleksandra Skoneczna wywalczyły w parze brązowy medal ustępując parom z KS Polonia 1912 Leszno i KK Dziewiątka-Amica Wronki. Indywidualnie Skoneczna, która w kwalifikacjach ustanowiła swój rekord życiowy 525, a w finale poprawiła go na 566 wywalczyła srebrny medal ustępując Mai Mielcarek z KS Polonia 1912 Leszno, która w kwalifikacjach ustanowiła nowy rekord Polski młodziczek 576. Druga para Pilicy Daniela Busiak i Julia Karp zajęła 5 miejsce.

Indywidualnie Kujda była 6, Busiak 8, Karp 16, a nasza debiutantka Oliwia Górecka z niezłym jak na debiut wynikiem 420 uplasowała się na 25 miejscu.

Młodzicy Norbert Kolecki i Przemysław Borkowski w parach zajęli 6 miejsce.

Indywidualnie Kolecki był 7, a Borkowski 18.

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook