Powrót do listyNagroda dla Ceramiki Paradyż

Trophy – inspiracją 2016

Pod koniec kwietnia nagrodę główną w kategorii „podłogi” otrzymała kolekcja drewnopodobnego gresu szkliwionego Trophy. To kolejny produkt Ceramiki Paradyż, doceniony przez branżę. Organizatorem konkursu „Inspiracje 2016” było pismo wnętrzarskie – Świat Rezydencji Wnętrz & Ogrodów.
Celem konkursu „Inspiracje 2016” jest wyróżnienie najciekawszych pod względem wzornictwa, jakości i funkcjonalności produktów wyposażenia wnętrz i otoczenia domu, dostępnych na polskim rynku. W skład jury wchodzą specjaliści z branży: architekci i projektanci wnętrz, przedstawiciele mediów wnętrzarskich oraz instytucji związanych z designem.
Inspiracją do stworzenia nagrodzonej kolekcji gresu szkliwionego Trophy było naturalne piękno postarzanego drewna. Zastosowano w niej specjalną, bardzo delikatną strukturę, która dostosowuje się do grafiki. Nawiązuje ona do starego, wielokrotnie malowanego drewna, poddanego zabiegowi głębokiej rewitalizacji. Dzięki zaawansowanej technologii produkcji, obok intrygujących walorów estetycznych, osiągnięto także doskonałe parametry dotyczące ścieralności i antypoślizgowości płytekTrophy. Na zdjęciu ponizej nagrodzony gres.Nagrodzona_kolekcja_Trophy

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook