Powrót do listyNagrodzono sportowców w Czerniewicach

7 grudnia w Miejscu Spotkań i Rekreacji w Czerniewicach wójt Andrzej Bednarek podziękował młodym sportowcom i trenerom z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Czerniewicach za zajęcia III miejsca w mistrzostwach Polski w sztafetowych biegach przełajowych, które odbyły się 26 października w Olecku. Wręczył im drobne upominki, a ponadto wkrótce trafią do nich nagrody finansowe.

Przypominamy, że  do zwycięskiej sztafety drużyna z Czerniewic straciła 3 sekundy. Skład sztafety z Czerniewic: 1 zmiana – Paweł Maszewski (przybiegł na 5. miejscu), 2 zmiana – Bartłomiej Kobyłecki (przybiegł na 2. miejscu), 3 zmiana – Aleksander Lewandowski (przybiegł na 4. miejscu), 4 zmiana – Jakub Miros (przybiegł na 2. miejscu), 5 zmiana – Wojciech Kępa (przybiegł na 6. miejscu), 6 zmiana – Karol Skrobisz (przybiegł na 3. miejscu). Zawodnikami rezerwowymi byli: Marcel Celigowski, Paweł Kępa i Kacper Skoneczny. Uczniów na zawody przygotowali nauczyciele: Witold Szaliński i Konrad Kępa.

Źródło: gmina Czerniewice

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook