Powrót do listyOcieplanie i ogródek

Za kilka dni rozpocznie się ocieplanie bloku przy ul. Akacjowej 8. Jedna ze starszych mieszkanek bloku pielęgnuje ogródek pod oknami. Gdy rozpoczną się prace – w miejscu ogródka powstanie wykop. – Szkoda wieloletniej pracy naszej sąsiadki – mówi Aldona Bąk, mieszkanka bloku, na co dzień tomaszowska nauczycielka. – Podjęłam decyzję o przeniesieniu ogródka. Niestety to nie jest pora na przesadzanie. Z pewnością nie wszystkie rośliny się przyjmą, ale coś się uratuje. Teraz myślę jak uratować rajską jabłoneczkę, która rośnie przy samej klatce i robotnicy wykopią ją na 100%.

Rozmnażamy rośliny na żywopłot. Tabliczkę dotyczącą psów mamy „cywilizowaną” – nie jakiś tam zakaz wprowadzania – dodaje pani Aldona, która „wywalczyła” tabliczkę w TTBS. Na razie wygląda to skromnie, ale po remoncie chcemy się rozwinąć.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook