Powrót do listy„Ogród dla seniora” Dom Pomocy Społecznej nr 1 w Tomaszowie marzy o pięknym ogrodzie. Pomożecie?

Celem akcji jest zbiórka roślin (kwiatów, krzewów, traw itp.) ziemi, ogrodowej, donic, które wykorzystamy do uatrakcyjnienia i upiększenia naszych ogrodów w Domach przy ul. Polnej i Farbiarskiej.
 
Długotrwała izolacja związana z pandemią koronawirusa pokazała, jak bardzo ważne jest miejsce wypoczynku na świeżym powietrzu dla naszych mieszkańców. Jedyne, gdy nie można swobodnie poruszać się na zewnątrz Domu lub gdy zdrowie nie pozwala na aktywność…
 
Marzymy, by w trudnym czasie nasze ogrody dały ukojenie, radość i stanowiły miejsca urokliwego azylu.
Staramy się, aby tereny zielone wokół Domów spełniały warunki dobrego wypoczynku i rekreacji dla pensjonariuszy. Jednak wymaga to dużych nakładów finansowych, na które obecnie naszej placówki nie stać. Dlatego liczymy na zrozumienie i szczodrość DARCZYŃCÓW. ❤️Każda ofiarowaną roślinkę przyjmiemy z radością i wdzięcznością!

Czas trwania akcji – do końca września 2021 r.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook