Powrót do listyOjczyzna – Polszczyzna. Tuwim. Dodaj do ulubionych

Dom Literatury w Łodzi zaprasza do udziału w projekcie „Ojczyzna-Polszczyzna. Tuwim dodaj do ulubionych”. Jest to cykl wydarzeń promujących i upowszechniających najważniejsze wartości języka ojczystego wśród mieszkańców regionu łódzkiego i łodzian poprzez wykorzystanie wybitnej twórczości Juliana Tuwima w związku ze 125. rocznicą urodzin wybitnego polskiego poety.

W ramach wydarzenia, które 3 października odbędzie się w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim, organizatorzy przygotowali dyktando, spotkanie z językoznawcą Marcinem Jurzystą, spotkanie z pisarzem Piotrem Gajdą oraz koncert zespołu 3. Piętro.

Przedsięwzięcie skierowane jest do osób w różnym wieku – zarówno młodzieży szkolnej, jak i osób dorosłych. Początek o godzinie 18. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook