Powrót do listyPaulina odnaleziona! Podziękowania dla czytelników

Doskonała wiadomość! Paulina jest cała i zdrowa! Dziewczyna odnalazła się. Policja dziękuje także naszym Czytelnikom, a my… nie mamy słów. Jesteście wspaniali!

Udostępniajcie znajomym z podziękowaniem za pomoc w poszukiwaniach

Paulina odnaleziona. Policja z Łodzi dziękuje za pomoc. Kobieta zaginęła w drodze z Tomaszowa do Łodzi 11 sierpnia. Szukała jej rodzina i policja. Odjechała pociągiem do Łodzi i właśnie w pociągu ślad się urwał.
Przez cały czas policja poszukiwała dziewczyny. Łódzka Policja potwierdza, że w piątek wieczorem ustalono, że Paulina przebywa w Trójmieście. Dotarli do niej, a kobieta złożyła stosowne oświadczenie, że nic jej nie jest. Skontaktowała się już z rodziną. – Dziękujemy wszystkim za sygnały, które pomogły w dotarciu do zaginionej.
 

Zaginęła Paulina Krawczyk potrzebna pomoc w poszukiwaniu

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook