Powrót do listyPierwsza Tomaszowska Jesień z Bluesem [film, zdjęcia]

30 września 2018 r. o godz. 17 w sali kina Włókniarz miał miejsce niesamowity koncert. Koncert, który powstał z inicjatywy Starosty Tomaszowskiego Mirosława Kuklińskiego i Krzysztofa Jochana – właściciela „Galerii na wsi Niebrów”, skupiającej pamiątki po zespołach Blackout i Breakout

Zespół BLUESTONES w składzie Wiktor „Sroka” Sroczyński – perkusja, Krzysztof Jochan – gitara rytmiczna, śpiew, Andrzej Starus – gitara basowa, Adam Król – gitara solowa, śpiew zaprosił na scenę znakomitego harmonijkarza Tomasza Kiersnowskiego oraz legendarnego członka grup Blackout i Breakout – Piotra Nowaka. Artyści wypełnionej po brzegi widowni przypomnieli utwory m.in. Czy zgadniesz, Rzeka dzieciństwa, Spiekota, Sen szaleńca, Modlitwa.

Koncert jest dowodem na to, że brakuje w naszym mieście takiego tupu wydarzeń. Publiczność dopisała, dla wielu była to podróż w czasie do lat młodości. Dziękuję serdecznie wszystkim obecnym i mam nadzieje, że wkrótce będziemy mogli znowu zagrać – mówi Krzysztof Jochan. Grupa Blustones gra wspólnie od stycznia 2017 roku, a już w lutym 2017 odbył się ich pierwszy koncert.

– Krzysiu, za to co robisz dla Breakout przyjadę zawsze na Twoje zaproszenie. Wielki szacun dla Ciebietakimi słowami zwrócił się do mnie Piotr Nowak, kiedy zapytałem czy nie zechciałby przyjechać do nas do Tomaszowa – dodaje pan Krzysztof.

Na zakończenie koncertu budujące wielce były dla artystów słowa starosty, który podsunął pomysł kontynuacji festiwalu bluesowego w Tomaszowie, do usłyszenia zatem, za rok.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook