Powrót do listyPiłkarki z Tomaszowa wicemistrzyniami

II miejsce młodziczek MUKS Dargfil w Turniejach o Puchar Przewodniczącego Komisji Do Spraw Piłki Nożnej Kobiet ŁZPN oraz IV miejsce Orliczek w Lidze wojewódzkiej

W sobotę 8 czerwca na boiskach w Ostrówku, odbył się IV i ostatni turniej o Puchar Przewodniczącego Komisji Do Spraw Piłki Nożnej Kobiet ŁZPN
Po zaliczeniu wszystkich 4 turniejów zespół młodziczek prowadzony przez trenera Jacka Matyszewskiego zajął 2 miejsce. Drużyna w ostatnim turnieju pokonała zespoły Ostrovii Ostrówek 3:1 oraz Włókniarza Konstantynów 2:0. Zespół PTC nie dojechał na ostatni turniej .
W czterech turniejach zawodniczki MUKS Dargfil zaprezentowały się bardzo dobrze. Wygrały 10 spotkań ( względy regulaminowe spowodowały , że punkty z meczów z Konstatynowem musieliśmy oddać rywalowi ) i zremisowały 2.
Najlepszą zawodniczką naszej drużyny została uznana nasza bramkarka – Oliwia Śmiechowicz. Cały sezon jest niezwykle udany dla zespołu – brązowe medale Ligi Wojewódzkiej Młodziczek, 2 miejsce na silnie obsadzonym turnieju w Piotrkowie, 4 miejsce w finale wojewódzkim Pucharu Tymbarku i 2 miejsce w turnieju Przewodniczącego Komisji Do Spraw Piłki Nożnej Kobiet ŁZPN . Cieszą powołania do kadry wojewódzkiej Anity Dzięcioł, rozwój zawodniczek w rocznikach 2007 i 2008 oraz bardzo udany powrót po kontuzji Alicji Warych ( komplet bramek w ostatnim turnieju).
MUKS Dargfil reprezentowały młodziczki :
ŚMIECHOWICZ OLIWIA, DZIĘCIOŁ ANITA, POLEWCZYK EWA, SKRZYPCZYK JULIA, TKACZYK JOANNA, PIOWOWARSKA JOANNA, SYNOWIEC MAJA, WARYCH ALICJA, PEŁKA WIKTORIA, PAWŁOWSKA NADIA, JAROS MILENA, WODZYŃSKA SANDRA, DĘBIEC NIKOLA

Natomiast Orliczki prowadzone przez trener Annę Janik w Mistrzostwach Orliczek woj. łódzkiego, grały również bardzo ambitnie i brakowało im przysłowiowego szczęściaro tego by poprawić wyniki z jesieni. Po 8 turniejach w całym sezonie zajęły 4 miejsce w województwie łódzkim, a nagrodę dla najlepszej zawodniczki drużyny otrzymała Maja Kromoska,

Orliczki grały w składzie: Wiktoria Fijałkowska, Joanna Sulgostowska, Maja Kromoska, Aleksandra Nowak, Maja Skrzypczyk, Helena Warych, Oliwia Sekuła, Amelia Jedynak, Marysia Sawicka i Joanna Banaszkiewicz

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com