Powrót do listyPolicjanci zatrzymali 32-latka i zabezpieczyli kilkadziesiąt gramów amfetaminy

Policjanci zabezpieczyli ponad 53 gramy amfetaminy i 2 tabletki ekstazy w mieszkaniu 32-letniego tomaszowianina. Mężczyzna za posiadanie środków odurzających stanie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z wydziału kryminalnego tomaszowskiej komendy na co dzień zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej podejrzewali, iż 32-letni tomaszowianin może w miejscu zamieszkania posiadać zabronione prawem środki odurzające. Ustalili jego dokładny adres i 9 listopada 2021 roku zapukali do jego drzwi. Podczas przeszukania zabezpieczyli ponad 53 gramy amfetaminy oraz dwie tabletki ekstazy. Zabezpieczony materiał dowodowy zostanie poddany dalszym badaniom w policyjnym laboratorium. 32-latkowi, który usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.  

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook