Powrót do listyPomóż im wyremontować pomieszczenia hufcowe

Nie to ma wielkie znaczenie, czy aktualnie osiągamy nasze najwyższe ideały, lecz to, że są one wysokie. – Sir Rober Baden-Powell Związek Harcerstwa Polskiego jest największą w Polsce, liczącą ponad 100 tys. członków, organizacją wychowawczą dzieci i młodzieży. Od prawie stu lat głównym celem działania ZHP jest tworzenie warunków do wszechstronnego rozwoju harcerek i harcerzy oraz wspieranie ich rodziców.

Zuchy, harcerze i instruktorzy Hufca ZHP Tomaszów Mazowiecki znani są w mieście i w powiecie przede wszystkim z tego, że zawsze można na nich liczyć. Są tam gdzie potrzebna jest pomoc innym, prowadzą codzienną bieżącą działalność w gromadach i drużynach, uczestniczą w uroczystościach państwowych i imprezach samorządowych. Jednak tym razem to my potrzebujemy Państwa pomocy.

Do tej pory mogliśmy cieszyć się i spotykać, dzięki uprzejmości władz miasta Tomaszowa Mazowieckiego, w siedzibie przy ul. Piłsudskiego 34. Niestety, w maju 2020 r. budynek ten musieliśmy opuścić. Zbiegło się to jednak z bardzo poważną awarią instalacji elektrycznej harcówki przy ul. Polnej 12, która uniemożliwiła harcerzom korzystanie z tych pomieszczeń.

Abyśmy dalej mogli prowadzić tam bezpieczną działalność wymagany jest gruntowny remont tej siedziby (co widać na zdjęciach). Rodzice naszych podopiecznych oraz instruktorzy harcerscy zadeklarowali już wszechstronną pomoc w remoncie, ale nie uda się to bez funduszy niezbędnych na zakup materiałów. Wstępnie potrzeby oszacowane zostały przez fachowców na niebagatelną dla nas kwotę 20 000 zł. Jest to kwota dalece wykraczająca poza nasze możliwości finansowe. Tylko dzięki dobrej woli wielu osób, którym nieobojętny jest los zuchów i harcerzy naszego Hufca, wyrażonej drobnymi wpłatami na wskazany cel, będziemy mogli wrócić do ponownego wykorzystywania pomieszczeń użytkowanych od wielu już lat dzięki uprzejmości Wspólnoty Mieszkaniowej przy ul. Polna 12.

Za każdą, nawet najmniejszą wpłatę, z góry serdecznie dziękujemy. Dziękujemy również za każde inne wsparcie, czy to materiałowe czy fachowe. O każdym Sponsorze będziemy mile wspominać podczas wielu chwil spędzanych w harcerskim gronie w tej harcówce. Czuwaj!

Link do zrzutki https://zrzutka.pl/jcu3mu

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook