Powrót do listyPoszukiwani świadkowie potrącenia rowerzystki

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego tomaszowskiej jednostki, poszukują świadków i sprawcę potrącenia rowerzystki do jakiego doszło 23 maja 2022 roku na ternie Tomaszowa.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego w Tomaszowie Mazowieckim prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie potrącenia rowerzystki. Z analizy dotychczas zebranego materiału dowodowego wynika, że 23 maja 2022 roku około 17:00 kobieta poruszająca się rowerem w kierunku ulicy Spalskiej w Tomaszowie Mazowieckim, po wyznaczonej na ulicy Grota Roweckiego drodze dla rowerów, została potracona przez samochód osobowy kierowany przez kobietę. Sprawczyni zdarzenia nie udzielając niezbędnej pomocy oddaliła się z miejsca jadąc dalej w kierunku ulicy Spalskiej. 

Osoby, które były świadkami tego zdarzenia i posiadają na jego temat jakiekolwiek informacje prosimy o pilny kontakt z prowadzącym postępowanie asp. sztab. Dariuszem Kacprzakiem pod numerem telefonu 47 846 22 86 ( w godz. 07:30 – 15:30), całą dobę pod numerem 47 846 22 00 / Oficer Dyżurny KPP Tomaszów Maz./ lub alarmowym 112.   

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook