Powrót do listyPrzyjmowanie wniosków na stypendia szkolne

W dniach od 1 do 15 września 2017 roku, dział Pomocy Społecznej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim, będzie przyjmował wnioski na przyznanie pomocy materialnej dla uczniów formie stypendium szkolnego.
Wniosek o przyznanie stypendium szkolnego należy złożyć w siedzibie Miejskiego Ośrodku Pomocy Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim ul. Cekanowska 5, Sekcja Dodatków Mieszkaniowych, Stypendiów i Zasiłków Szkolnych, I piętro, pokój 11, w godzinach od 8:00 do 14:30.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem tel: (44) 723 73 53 w. 36 lub osobiście w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim ul. Cekanowska 5, I piętro, pokój nr 11.
Druki można pobierać od miesiąca sierpnia 2017r. w siedzibie MOPS lub ze strony
internetowej: Dokumenty do pobrania » Stypendia szkolne.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook