Powrót do listyRodzinny Rajd Rowerowy w Inowłodzu

12 września  2020 r. odbył się Rodzinny Rajd Rowerowy. W Inowłodzu na podzamczu licznie zebrana  grupa rowerzystów po zarejestrowaniu się i otrzymaniu koszulek promujących rajd wyruszyła ścieżką pieszo – rowerową do Konewki. Grupę rowerzystów poprowadził Wójt Gminy Inowłódz Pan Bogdan Kącki. Po dotarciu do Konewki rowerzyści zwiedzili z przewodnikami trasę turystyczną „Bunkier w Konewce”, po czym wyruszyli do Spały gdzie czekał na nich ciepły posiłek w postaci grillowanej kiełbaski. W Spale  nastąpiło losowanie nagród. Rower damski wylosowała Magdalena Dziedzic-Hudzik, rower męski Marek Iskierka, rower dziewczęcy Guźniczak Paulina, rower chłopięcy Stanisław Krotosz. Nagrody w postaci akcesoriów rowerowych podczas quizu wiedzy o Spale i Inowłodzu otrzymali: Magdalena i Miłosz Moruś, Zbigniew i Amelia Guźniczak, Jagoda Kęsy i Zuzanna Pawlak, zwycięzcom gratulujemy.

Organizatorem wydarzenia była Lokalna Organizacja Turystyczna w Spale przy współpracy Gminy Inowłódz i Gminnego Centrum Kultury w Inowłodzu.

Zadanie pn. „Rodzinny Raj Rowerowy” zostało współfinansowany z budżetu Województwa Łódzkiego w kwocie 3.000 zł

Tekst/Foto: E.Karwat; A.Ciołak

 
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook