Powrót do listyRuszają zapisy na darmowe nauki jazdy na łyżwach

Arena Lodowa zaprasza na bezpłatne zajęcia z nauki jazdy na łyżwach- zapisy od 5 października. Nowy projekt areny rusza 17 października, czyli tydzień po otwarciu lodowiska i potrwa do końca roku. Na jakich zasadach?

Projekt dedykowany jest wszystkim powyżej 5 roku życia, mogą w nim uczestniczyć osoby z całego powiatu tomaszowskiego. Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku podczas ogólnodostępnych ślizgawek w godzinach: 18:00 i 19:30 na torze długim oraz krótkim (w przypadku jego dostępności). Każdemu uczestnikowi zajęć przysługują 3 bezpłatne lekcje wstępnej nauki jazdy (w tym wejścia na lód) pod okiem wykwalifikowanych instruktorów łyżwiarstwa. Każdy zainteresowany zobowiązany jest do posiadania własnego sprzętu oraz do wcześniejszych zapisów drogą elektroniczną.

Wierzymy, że projekt przyczyni się do popularyzacji łyżwiarstwa i aktywnego spędzania czasu. Może dzięki tym działaniom znajdziemy nowe talenty. Zasady projektu, który dofinansowany jest przez Ministerstwo Sportu, w pełni opisuje regulamin zamieszczony na stronie www.arenalodowa.pl

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook