Powrót do listyŚcieżka rowerowa od Smardzewic do Tresty

Do połowy czerwca 2020 roku powstanie  ścieżka rowerowa od miejscowości Smardzewice do miejscowości Tresta i Twarda.

W dniu 18 czerwca 2019 r. odbyło się oficjalne podpisanie umów z Wykonawcami na realizację tego zadania. Umowa na budowę ścieżki rowerowej została zawarta z Przedsiębiorstwem Robót Drogowych „PEUK” S.A. z Piotrkowa Trybunalskiego. Firma wybuduje ponad 2 km ścieżki z kostki betonowej o szerokości 2m. Dodatkowo w ramach inwestycji zostanie przebudowana jezdnia, pobocza oraz rowy przydrożne. Koszt tego zadania to 1.733.000,00 zł, z czego ponad 600 tys. pochodzić będą ze środków unijnych.

Projekt jest dofinansowany ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 w ramach Osi priorytetowej VI Rewitalizacja i potencjał endogeniczny regionu, Działania VI.2 Rozwój gospodarki turystycznej i Poddziałania VI.2.1 Rozwój gospodarki turystycznej.

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook