Powrót do listy„Siódmacy” na biegu charytatywnym 7bkpow

5 maja 2019 roku żołnierze 7 batalionu kawalerii powietrznej z 25 BKPow wzięli udział w 17 edycji biegu ulicą Piotrkowską Rossmann Run. Idea to doskonale wpisała się w święto weterana.
Zgromadzone podczas biegu fundusze wesprą rehabilitację Mariusza Tkaczyka „ Tasiora” weterana z Iraku i Afganistanu który został poszkodowany w wypadku komunikacyjnym. Kawalerzyści pokazali że nie jest im obce hasło „nikogo nie zostawiamy”. Żołnierze mieli za zada
nie przebiec 10 kilometrową trasę w pełnym oporządzeniu.
Podczas biegu spotkali się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony dopingujących ich mieszkańców Łodzi. Żołnierze biorący udział w biegu wywiązali się ze swojego zadania wzorowo, razem wbiegając na linię mety. Wydarzeniu towarzyszyła prezentacja broni, oraz sprzętu na którym szkolą się i pracują na co dzień żołnierze 25 Brygady Kawalerii Powietrznej.

Tekst: st.szer. SOBIERAJ Marek
Zdjęcia: st.szer. WĘGRZYCKI Waldemar

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook