Powrót do listySobota z RMF FM na placu Kościuszki

W minioną sobotę, 6 października,  Tomaszów Mazowiecki w ramach cyklu „Twoje Miasto w Faktach RMF FM”, w którym odkrywane są najbardziej atrakcyjne zakątki Polski. Tak zdecydowali słuchacze w głosowaniu na RMF24.pl.

Od godziny 9.00 do 14.00 na placu Kościuszki, rozstawiła się, ze swoimi samochodami transmisyjnymi oraz punktem informacyjnym, ekipa radia RMF FM. Reporterzy odwiedzili min. rezerwat „Niebieskie Źródła” oraz Groty Nagórzyckie, czyli labirynt podziemnych sal, korytarzy i wnęk w dawnej kopalni piasku kwarcowego. Obowiązkowym punktem na turystycznej mapie miasta był również Skansen Rzeki Pilicy, oraz Arena Lodowa.

Rozmawiali z mieszkańcami o mieście, darmowej komunikacji, miejscach które warto w Tomaszowie zobaczyć. Wszystko emitowane było na żywo.

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook