Powrót do listyTaneczne lata dwudzieste, lata trzydziesta na przystani

Kolejny już Fajf – tanecznym krokiem organizowany przez Miejskie Centrum Kultury odbył się w czwartek, jak sama nazwa wskazuje – o godzinie piątej na Przystani nad Pilicą. Frekwencja dopisała.

W tym tygodniu uczestnicy bawili się w atmosferze lat 20. i 30. XX wieku. Nie zabrakło klimatycznej muzyki, o którą zadbał DJ Luto, dobrego humoru i żartów, a także tematycznych strojów. Tak jak w tamtych czasach – królowały frędzle, cekiny oraz opaski z piórkami. W trakcie zabawy przybyli goście chętnie brali udział w konkursach i animacjach, które poprowadziła Katarzyna Wojtaszczyk i Anna Zieja.

Kolejne Fajfy odbędą się: 17 sierpnia (Disco lata 90.) i 24 sierpnia (Pożegnanie lata). Zapraszamy w imieniu organizatorów.

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook