Powrót do listyTargi Edukacyjne w Galerii Tomaszów – fotorelacja

Dobiegły końca Targi Edukacyjne w Galerii Tomaszów, które trwały od 1 do 3 września br.  Podczas targów ofertę zajęć pozaszkolnych przedstawiły lokalne firmy.

Podczas pierwszego dnia targów odbyło się Narodowe Czytanie “Wesela” Stanisława Wyspiańskiego organizowane przy współpracy z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 6 w Tomaszowie Mazowieckim. Podczas wydarzenia gościła w galerii, wnuczka sławnego poety Dorota Wyspiańska-Zapędowska.  W niedzielę, trzeci dzień targów Teatr Arlekin zaprosił na przedstawienie pt. “O Ignasiu, który szkoły nie lubił”.

Na odwiedzających w tych dniach Galerię Tomaszów klientów, czekały atrakcje w postaci konkursów i zagadek z nagrodami. Fotorelacja doskonale oddaje atmosferę, która panowała podczas targów.

       

Jeśli artykuł Ci się podobał, udostępnij go by inni też mogli go przeczytać. A jeśli chcesz być na bieżąco polub nasz fanpage na Facebooku!

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook