Powrót do listyTomaszowianie dzielili się posiłkiem

15. edycja Ogólnopolskiej Zbiórki Żywności „Podziel się Dobrym Posiłkiem” już za nami. W Tomaszowie również zbierano żywność. Akcję w naszym mieście w porozumieniu z Bankiem Żywności w Łodzi im. Marka Edelmana koordynowały Agnieszka Wieczorek i Paulina Bocianowska z Fundacji Poranek.


Paulina Bocianowska i Agnieszka Wieczorek podczas spotkania Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014-2020, które odbyło się w Centrum Dialogu im. Marka Edelmana w Łodzi.

Akcja zbiórki żywności odbyła się 29 i 30 września w markecie Carrefour i Biedronce przy Strzeleckiej. W Carrefour Paulinie i Tomaszowi Bocianowskim pomagali wolontariusze: Wiktoria Bocianowska, Kinga Kotynia, Sebastian Dębiec i Wioleta Jasińska. Natomiast w Biedronce przy ul. Strzeleckiej Agnieszkę Wieczorek wsparli Teresa Gałczyńska-Wujek, Iga Wujek i Wiktor Wyjek.

Cieszy fakt, że ludzie reagują na naszą akcję uśmiechem i dzielą się nawet najdrobniejszymi zakupami – podkreśla Agnieszka Wieczorek, która od lat angażuję się w pomoc dla potrzebujących.

Ponad 100 tysięcy polskich dzieci cierpi z powodu niedożywienia, każdy kto wkłada do naszego koszyka choćby jeden produkt, pomaga nam to zmienić – dodaje Paulina Bocianowska.

Akcja potrwa do piątku w szkołach w powiecie tomaszowskim, w Ujeździe, Niewiadowie, Glinniku i Lubochni, a o jej efektach będziemy informować na bieżąco. 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook