Powrót do listyTomaszowscy funkcjonariusze przypominali o bezpieczeństwie sanitarnym

W związku ze zwiększającą się liczbą zakażonych wirusem covid 19 funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego tomaszowskiej komendy wspólnie z przedstawicielami Miejskiego Zakładu Komunikacji sp. z o.o. w Tomaszowie Maz. przeprowadzili działania profilaktyczne mające na celu skuteczniejszą ochronę przed zarażeniami. 7 sierpnia 2020 roku zorganizowane zostały kontrole przestrzegania nakazu zakrywania ust i nosa przez osoby znajdujące się w środkach komunikacji publicznej.

W ramach akcji skontrolowanych zostało sześć autobusów MZK oraz jeden bus. W trakcie prowadzonych czynności funkcjonariusze nie ujawnili faktu  braku osłony ochronnej u mieszkańców naszego miasta. Chętnym rozdawali maseczki i przypominali o tym jak ważne jest stosowanie się do zaleceń reżimu sanitarnego.   W miejscu  tym przypominamy, że część osób zarażonych wirusem nie ma objawów dlatego tak ważne jest stosowanie środków zapobiegających rozprzestrzenianiu się koronawirusa.  Dbajmy o siebie i innych. Zachowujmy dystans społeczny.

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook