Powrót do listyTomaszowskie Dni Patrona

Wczoraj, podczas drugiego dnia patrona, kapryśna pogoda nie odstraszyła tomaszowian. Na placu Kościuszki zebrali się fani tomaszowskiego chóru. Niektórzy przyszli specjalnie na koncert, a niektórzy zatrzymali się wracając z pracy do domu. Występ chóru miejskiego Artist Gaudium pod kierownictwem Katarzyny Borowskiej poprzedził recital Mirosława Banasiaka.

Dziś, już od godziny 14 koncerty na pl. Kościuszki rozpoczną „Mocni w Duchu”, będzie można zobaczyć występ Dziecięcego Zespołu Tanecznego „Ale o co chodzi” z Ujazdu oraz  Impetu z GOK Ujazd, Scholi Dziecięcej ZS nr 8 przy parafii św. Marcina. Ok. 19.30 Koncert sopranistki Kamili Cholewińskiej-Lendzion oraz tenorów Mirosława Niewiadomskiego, Kordiana Kacperskiego i Bartosza Kuczyka.

Wtorkowe koncerty na pl. Kościuszki zakończy Zespół Ino-Ros ok. godz. 22.

 

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook