Powrót do listyW II rocznicę śmierci Rafała Wójcikowskiego [film]

19.01.2019 r o godz. 12.00 na cmentarzu w Tomaszowie Maz. spotkali się członkowie Federacji Dla Rzeczypospolitej aby upamiętnić druga rocznicę tragicznej śmierci Śp. Rafała Wójcikowskiego. Asystent Marka Jakubiaka odczytał list od posła, została także odczytana refleksja.
Mija druga rocznica tragicznej śmierci Rafała Wójcikowskiego, wspominamy naszego przyjaciela, jego dokonania i w pół drogi przerwane zamierzenia. Wielu z nas Rafał inspiruje i zachęca do dalszego działania. Pamiętamy przenikliwą inteligencję i determinację, a przy tym lekkość ukazywania trudnych tematów. Non omnis moriar.

Video/ II Rocznica śmierci Ś.P Rafała Wójcikowskiego

Videorelacja z II rocznicy śmierci Ś. P. Rafała Wójcikowskiego. Członkowie FdR, w większości z regionu łódzkiego odwiedzili grób Posła Kukiz'15, na którym złożyli wieniec oraz odmówili modlitwę za duszę zmarłego. Zapraszamy do obejrzenia skrótu z 19.01.2019.

Opublikowany przez Federacja dla Rzeczypospolitej Poniedziałek, 21 stycznia 2019

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook