Powrót do listyW Rzeczycy Tradycyjna poducha wręczona

Z powodu panującej pandemii mieszkańcy gminy Rzeczyca nie mogli spotkać się na tradycyjnym Podsumowaniu Wydarzeń ubiegłego roku. Nie przeszkodziło to jednak w tym by władze gminy obdarowały jednego z najmłodszych mieszkańców wyszywaną ręcznie poduchą.
Tym razem moment ten poprzedził XXVI Sesję Rady Gminy Rzeczyca. Przed rozpoczęciem obrad Wójt Gminy Marek Kaźmierczyk oraz Przewodniczy Rady Gminy Leszek Kosiacki wręczyli poduchę przygotowaną w tym roku przez Panią Teresę Gmaj z KGW Glina wraz z przygotowaną przez Gminny Ośrodek Kultury wyprawką, pierwszemu narodzonemu w 2021 roku mieszkańcowi Gminy Rzeczyca.
Podarowane przedmioty w tym roku trafiły do Igi Wójciak, córki Kamila i Klaudii Wójciaków. Iga przyszła na świat 14 stycznia br. Serdecznie gratulujemy rodzicom i życzymy mnóstwa cudownych chwil spędzonych wspólnie ze swoją pociechą.
Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook