Powrót do listyWakacyjny dzień z życia kibica

16.08.2020 r. Bardzo aktywną niedzielę spędzili tomaszowianie z Klubu Kibica KS Lechia Tomaszów Mazowiecki. Tym razem wybrali się na wyprawę w Góry Świętokrzyskie. 

Miło spędzona niedziela z poznawaniem historii Polski w tle – mówią uczestnicy.  – Zamek królewski w Chęcinach , Chęciny z „Niemczówką”, Nowa Słupia z Emerykiem, Świętokrzyski Park Narodowy, Łysa Góra, Święty Krzyż, Zagnańsk „Dąb Bartek”. W takiej grupie jak nasza wszystko wydaje się łatwe i proste oraz nie czuje się zmęczenia gdy ma się wokół siebie tak wspaniałą siatkarską rodzinkę – zgodnie przyznają.

Siatkówka łączy to z świętokrzyskiego szlaku pozdrawiali zarówno drużyny, kluby siatkarskie jak i kluby kibica całej Polski

Fot. Kamil Borkowski BOREK – więcej zdjęć na stronie poniżej

https://www.facebook.com/kamil.borkowski.509/posts/1725175347649554

Ogłaszaj się za darmo w FORMAT3A!Reklama w FORMAT3A działa 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę!Katalog firm FORMAT3A, to najpewniejsze i najtrwalsze źródło informacji o firmach działających w powiecie tomaszowskim. Bądź tu i Ty!FORMAT3A, to najskuteczniejsza platforma reklamowa powiatu tomaszowskiego. Sprawdź jak działamy!
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com
Facebook